Author: L. G

1 334 335 336 337 338 630 3360 / 6291 POSTS
U përfol se ishte e dashura e Noizyt, modelja seksi serbe i lë koment epik reperit

U përfol se ishte e dashura e Noizyt, modelja seksi serbe i lë koment epik reperit

Të gjithëve ju kujtohet modelja seksi në klipin e Noizyt "A të kujtohet". Jenna Jenovich, është modelja nga Serbia e cila tërhoqi vëmendjen e të gjit ...
Higuain largohet nga Milan, mësohet se ku dëshiron të transferohet

Higuain largohet nga Milan, mësohet se ku dëshiron të transferohet

Gonzalo Higuain dëshiron kalimin te Chelsea. Sulmuesi i Milanit, Gonzalo Higuain, dëshiron të bashkohet sërish me ish trajnerin e tij Maurizio Sarri, ...
A ju kujtohet Robinho? Ja për cilën skuadër ka nënshkruar

A ju kujtohet Robinho? Ja për cilën skuadër ka nënshkruar

Ish sulmuesi i Real Madridit, Manchester Cityt dhe Milanit, Robinho, ka nënshkruar me liderët e Superligës së Turqisë, skuadrën Istanbul Basaksehir. ...
Eden Hazard alarmon Chelsean dhe Real Madridin me deklaratën e fundit

Eden Hazard alarmon Chelsean dhe Real Madridin me deklaratën e fundit

Eden Hazard ka thënë se për të ardhmen e tij do të vendos në fund të sezonit, mes lidhjeve të vazhdueshme për të kaluar te Real Madrid. Kontrata e Ha ...
Dëshmitari rrëfen tmerrin e ngjarjes në Istog: Grabitësi kishte bombë dhe kallashnikov

Dëshmitari rrëfen tmerrin e ngjarjes në Istog: Grabitësi kishte bombë dhe kallashnikov

Një i ri që kishte pasur punë dje në një bankë në Istog është kthyer në ditë tmerri për të. Ai ka qenë dëshmitarë kur Kamer Metaj, me kallashnikov ka ...
Amerikanët fajësojnë Trumpin për mbyllje të Qeverisë

Amerikanët fajësojnë Trumpin për mbyllje të Qeverisë

Amerikanët fajësojnë më shumë presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump për mbylljen e pjesshme të Qeverisë amerikane në krahasim me demokratë ...
Veseli për taksën: Serbia ta ndalë lojën e agresivitetin, ose do ta dëgjoj çdo ditë shtetin e Kosovës

Veseli për taksën: Serbia ta ndalë lojën e agresivitetin, ose do ta dëgjoj çdo ditë shtetin e Kosovës

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se taksa e vendosur për produktet nga Serbia dhe Bosnja, ka qenë vendim i një shteti të pavarur ...
Serbi, kriminelët e papenduar të luftës gëzojnë vëmendje publike

Serbi, kriminelët e papenduar të luftës gëzojnë vëmendje publike

Në prill gjykata e OKB-së në Hagë rrëzoi pjesërisht lirimin nga akuzat në apel të liderit të Partisë Radikale Serbe Vojisllav Shesheli dhe e dënoi atë ...
Rriten të hyrat nga diaspora kosovare

Rriten të hyrat nga diaspora kosovare

Diaspora e Kosovës, jo vetëm që ka vazhduar, por edhe ka shtuar shumat financiare që i dërgon apo investon në Kosovë gjatë këtij viti. Të dhënat e fun ...
Ky pritet të jetë moti për ditët në vijim në Kosovë

Ky pritet të jetë moti për ditët në vijim në Kosovë

Ditëve në vijim mot më stabil, pa të reshura, në mëngjes me ngrica. Temperaturat në rritje. Ditëve të ardhshme mbi vendin tonë vazhdojnë të shtrihen ...
1 334 335 336 337 338 630 3360 / 6291 POSTS