Author: L. G

1 331 332 333 334 335 700 3330 / 6998 POSTS
Harden shpërthen për 61 pikë, “shkatërron” New York-un dhe vendos rekorde

Harden shpërthen për 61 pikë, “shkatërron” New York-un dhe vendos rekorde

Houston Rockets kanë shënuar fitore të ngushtë por me shumë vlerë në ndeshjen kundër New York. Perëndimorët arritën që të fitojnë me rezultatin e ngu ...
De Jong tregon një detaj interesant që ka ndodhur gjatë afatit kalimtar të janarit

De Jong tregon një detaj interesant që ka ndodhur gjatë afatit kalimtar të janarit

Frenkie de Jong është lojtari i fundit dhe ndoshta me rëndësinë më të madhe prej atyre që iu bashkuan Barcelonës në muajt e fundit. Talenti holandez ...
Lëndohet Neymar, shikoni si shpërthen në lot

Lëndohet Neymar, shikoni si shpërthen në lot

Paris Saint Germain ka triumfuar në ndeshjen e Kupës, kundër skuadrës së Strasbourg, me rezultatin 2:0. Por, në këtë fitore të rëndësishme, parisienë ...
Rikthehet bora, këto janë temperaturat

Rikthehet bora, këto janë temperaturat

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot vendi ynë do të ndikohet nga fushat ciklonike me origjinë nga perëndimi dhe veriperëndimi i ...
Peci i përgjigjet Demaliajt: LDK ka kontribuar në luftë dhe paqe, Haradinaj po ik nga përgjegjësia

Peci i përgjigjet Demaliajt: LDK ka kontribuar në luftë dhe paqe, Haradinaj po ik nga përgjegjësia

Faton Peci nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka thënë se partia e tij ka dhënë kontribut në luftë dhe në paqe dhe se nuk largohet nga përgjegjësi ...
Zhdukja e aeroplanit me futbollistin Sala, lajmi i fundit nga policia

Zhdukja e aeroplanit me futbollistin Sala, lajmi i fundit nga policia

Ende asnjë gjurmë nga sulmuesi i Cardiff Cityt, Emiliano Sala. Guernsey Police ka njoftuar se është duke vazhduar operacionin e kërkimit për aeroplan ...
Ermal Fejzullahu me familje shijojnë ditët e nxehta në Dubai

Ermal Fejzullahu me familje shijojnë ditët e nxehta në Dubai

Ermal Fejzullahu me bashkëshorten, kanë zgjedhur Dubain për të pushuar. Këngëtari Ermal Fejzullahu është shumë i ngarkuar me mbrëmje të ndryshme muzi ...
Chris është liruar por vajza 24 vjeçare rrëfen momentin e përdhunimit

Chris është liruar por vajza 24 vjeçare rrëfen momentin e përdhunimit

Vajza 24 vjeçe e cila pretendon se u përdhunua nga Chris Brown rrëfen momentet dramatike. Ylli i “R &B”, Chris Brown, është arrestuar nga policia ...
Pas ndarjes nga Faton Shoshi, ish e dashura e tij lidhet me një femër?

Pas ndarjes nga Faton Shoshi, ish e dashura e tij lidhet me një femër?

Disa fotografi të ish të dashurës së Faton Shoshit ua kanë ngatërruar mendjen të gjithëve. Ajo shfaqet duke u puthur me një femër. Faton Shoshi, ish ...
Gjysma e banorëve në fshatra të Shqipërisë jetojnë në varfëri

Gjysma e banorëve në fshatra të Shqipërisë jetojnë në varfëri

Pabarazia në Shqipëri është ulur përgjatë dekadës së fundit, por gati gjysma e popullsisë në fshat vazhdon të jetojë në varfëri. Koeficineti Gini, i ...
1 331 332 333 334 335 700 3330 / 6998 POSTS