Author: L. G

1 2 3 4 701 20 / 7004 POSTS
Tërmeti në Shqipëri ndërpret ekskursionin e gjimnazistëve kosovarë

Tërmeti në Shqipëri ndërpret ekskursionin e gjimnazistëve kosovarë

Për shkak të tërmetit qindra gjimnazistë të Mitrovicës e ndërprenë ekskursionin e u kthyen në shtëpi. Disa prej tyre janë trishtuar me atë që përje ...
Sherifi për Limajn: Njeriu i duhur në kohën e duhur

Sherifi për Limajn: Njeriu i duhur në kohën e duhur

Nisma Socialdemokrate në kuadër të takimeve mobilizuese për zgjedhjet e 6 tetorit, mbrëmjen e sotme ka takuar strukturat në Prishtinë. Sekretari i ...
Haradinaj: Veseli e Thaçi e kanë dëmtuar pavarësinë e Kosovës

Haradinaj: Veseli e Thaçi e kanë dëmtuar pavarësinë e Kosovës

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në një tubim në Gjilan me simpatizantë e mbështetës të AAK-së. Haradinaj ka folur për rënd ...
Problemet dhe sëmundja mendore – kështu duket Britney Spears tani

Problemet dhe sëmundja mendore – kështu duket Britney Spears tani

Pas problemeve me ish-bashkëshortin dhe babanë e saj, Britney Spears është shfaqur në publik me të dashurin e ri, Sam Asghari. Këngëtarja e famshme ...
Irani tregon fuqinë ushtarake, përfshirë raketat që mund të arrijnë bazat amerikane

Irani tregon fuqinë ushtarake, përfshirë raketat që mund të arrijnë bazat amerikane

Presidenti iranian ka paralajmëruar Perëndimin të ‘qëndrojë larg’ ndërsa ka treguar forcën e vendit të tij gjatë një parade ushtarake. Sipas mediav ...
Modelja ruse rrëmben vëmendjen me këtë foto në Instagram

Modelja ruse rrëmben vëmendjen me këtë foto në Instagram

Anastasiya Kvitko është një nga modelet më të njohura ruse. Modelja e njohur, Anastasiya Kvitko e ka publikuar një foto me të cilën e ka marrë komp ...
Melinda provokon fansat me foton e fundit

Melinda provokon fansat me foton e fundit

Njëra ndër rep-artistet më të dashura shqiptare, Melinda Ademi, shquhet si njëra ndër artistet seksi të estradës. Ajo vazhdimisht është në qendër të m ...
E konfirmon Solskjaer, Rashford “do të jetë jashtë për një kohë”

E konfirmon Solskjaer, Rashford “do të jetë jashtë për një kohë”

Marcus Rashford është lënduar në humbjen 2-0 të Manchester Unitedit kundër West Ham Unitedit. Ai lëshoi fushën e lojës në minutën e 61-të, duke lir ...
NISMA prezanton kandidatët për deputetë nga Prishtina, Limaj merr mbështetje për kryeministër

NISMA prezanton kandidatët për deputetë nga Prishtina, Limaj merr mbështetje për kryeministër

Nisma Socialdemokrate në kuadër të takimeve mobilizuese për zgjedhjet e 6 tetorit, mbrëmjen e sotme ka takuar strukturat në Prishtinë. Nga kryeqyte ...
Lëvizja Vetëvendosje do të fillojë zyrtarisht fushatën nga qyteti i Mitrovicës

Lëvizja Vetëvendosje do të fillojë zyrtarisht fushatën nga qyteti i Mitrovicës

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur me anë të një shkrimi në Facebook se do të fillojë zyrtarisht fushatën zgjedhore nga qyteti i Mitrovicës. “Fu ...
1 2 3 4 701 20 / 7004 POSTS