Author: L. G

1 2 3 444 10 / 4432 POSTS
Era Istrefi rrëmben vëmendje me këtë pozë, ekspozon të pasmet

Era Istrefi rrëmben vëmendje me këtë pozë, ekspozon të pasmet

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka një stil të veçantë dhe këtë e ka dëshmuar. Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi gjithnjë sjell ...
Pamje të tmerrshme nga aksidenti tragjik ku humben jetën tre persona

Pamje të tmerrshme nga aksidenti tragjik ku humben jetën tre persona

Tre të vdekur nga aksidenti tragjik në Prizren. Rreth orës 11:45 minuta të ditës së shtunë, ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në mes të një kam ...
Trump në kërkim të 14 miliardë dollarëve të El Chapos

Trump në kërkim të 14 miliardë dollarëve të El Chapos

Mbreti meksikan i drogës, Joaquin Guzman i njohur gjerësisht si El Chapo, u shpall fajtor nga një gjykatë në SHBA pas 12 javëve seanca dëgjimore. El ...
Dyshohet se babai, djali dhe nipi vdiqën në aksidentin tragjik në Zhur

Dyshohet se babai, djali dhe nipi vdiqën në aksidentin tragjik në Zhur

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në rrugën Prizren – Zhur. Në këtë aksident kanë mbetur të vdekur 3 persona, vdekjen e të cilëve e ka konfirmuar e ...
Bechtel & Enka ndërton autostradë në Serbi me çmim përgjysmë më të lirë se në Kosovë

Bechtel & Enka ndërton autostradë në Serbi me çmim përgjysmë më të lirë se në Kosovë

Sipas Ministrisë së Infrastrukturës së Serbisë, kompania e njohur amerikane në fushën e inxhinierisë, Bechtel, shpreson të fillojë ndërtimin e autostr ...
Policia e Kosovës apelon: Bëni kujdes gjatë qarkullimit në rrugë

Policia e Kosovës apelon: Bëni kujdes gjatë qarkullimit në rrugë

Ndryshimet e fundit klimatike, përfshirë edhe reshjet e borës në disa zona të Kosovës, po krijojnë vështirësi në qarkullim dhe rrugët potencialisht bë ...
Rashica merr lëvdata për paraqitjen ndaj Sttutgartit

Rashica merr lëvdata për paraqitjen ndaj Sttutgartit

Milot Rashica vazhdon të impresionojë me paraqitje te Werder Bremen. Ylli nga Kosova ishte startues dhe luajti për 90 minuta në ndeshjen që Werder Br ...
Edhe serbët të interesuar të jenë pjesë e ushtrisë së Kosovës

Edhe serbët të interesuar të jenë pjesë e ushtrisë së Kosovës

Është mbyllur konkursi i hapur nga Ministria e Mbrojtjes për 650 ushtarë të Kosovës, e për këto vende aplikuan mbi 5 mijë persona. Por a pati të inte ...
Erërat e forta shkaktojnë probleme në Dukagjin, Llap e Shalë të Bajgorës

Erërat e forta shkaktojnë probleme në Dukagjin, Llap e Shalë të Bajgorës

Erërat e forta mëngjesin e së shtunës kanë shkaktuar një sërë probleme në rajone të ndryshme të Kosovës. Për probleme më së shumti është raportuar ng ...
E vërteta rreth videos ku hoxha festoi ditëlindjen, flet Naim Abazi

E vërteta rreth videos ku hoxha festoi ditëlindjen, flet Naim Abazi

Naim Abazi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin "Mirage". Këngëtari dhe prezantuesi shqiptar, Naim Abazi në emisionin “Mirage”, zbulon shumë të pat ...
1 2 3 444 10 / 4432 POSTS