Author: GazetaLajm

1 3 4 5 6 7 1,763 50 / 17626 POSTS
Bleona zhvishet dhe jep një porosi për të gjithë 🔞

Bleona zhvishet dhe jep një porosi për të gjithë 🔞

Bleona Qereti di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes, dhe sigurisht me format e saj bombastike. Me një fizik të lakmuar dhe plot hire, këngëta ...
Hyn në lojë në minutën e 88’ dhe shënon menjëherë gol për ta mposhtur Barcelonën

Hyn në lojë në minutën e 88’ dhe shënon menjëherë gol për ta mposhtur Barcelonën

Barcelona e ka nisur me humbje sezonin e ri, pasi është mposhtur 1-0 në “San Mames” nga Athletic Bilbaon. Pa Lionel Messin e dëmtuar, kampioni i La ...
A po gënjen Daçiq: Javën e ardhshme edhe një shtet e tërheq vendimin për njohjen e Kosovës

A po gënjen Daçiq: Javën e ardhshme edhe një shtet e tërheq vendimin për njohjen e Kosovës

Ministri i punëve të jashtme të Serbisë, Ivica Daçiq, në një intervistë për televizionin shtetëror serb, RTS, ka paralajmëruar se javën e ardhshme një ...
AAK “vijë të kuqe” PDK’së për një koalicion tjetër

AAK “vijë të kuqe” PDK’së për një koalicion tjetër

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj Bujupi ka mohuar kategorikisht që do të ketë një koalicion tjetër para ose pas zgjedhor me ...
A do t’ia lërë Kurti LDK’së postin e kryeministrit? Përgjigjet ai

A do t’ia lërë Kurti LDK’së postin e kryeministrit? Përgjigjet ai

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se partia e tij dhe Lidhja Demokratike e Kosovës kanë punuar së bashku dhe kanë krijuar një opoz ...
Ministri Shala realizon atë që e premtoi, vendos masa reciproke ndaj Maqedonisë së Veriut

Ministri Shala realizon atë që e premtoi, vendos masa reciproke ndaj Maqedonisë së Veriut

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka vendosur masa reciproke ndaj mjaltit dhe patateve të Maqedonisë Veriore, për shkak se kjo e fundi ...
Klubet e LaLigas kanë shpenzuar 1.3 miliard euro në transfere

Klubet e LaLigas kanë shpenzuar 1.3 miliard euro në transfere

Afatit kalimtar të verës po i vije fundit dhe që prej hapjes së tij më 1 korrik, elita e futbollit spanjoll ka shpenzuar shumë para dhe janë treguar d ...
Krasniqi: Gjykata Speciale është arsyeja pse Thaçi e mbështeti ndryshimin e kufijve

Krasniqi: Gjykata Speciale është arsyeja pse Thaçi e mbështeti ndryshimin e kufijve

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i ftuar në emisionin “Pressing” të televizionit T7, ka treguar dyshimet e tij ...
“Ministritë t’i kryejnë obligimet e veta”

“Ministritë t’i kryejnë obligimet e veta”

Për rreth tri javë Gjykata Kushtetuese e Kosovës nuk po arrin t’i kthejë përgjigje kryeministrit në dorëheqje Ramush Haradinajt, i cili ka kërkuar int ...
Ndodh edhe kjo, këngëtarja shqiptare ia feston ditëlindjen qenit

Ndodh edhe kjo, këngëtarja shqiptare ia feston ditëlindjen qenit

Këngëtarja e njohur ka befasuar me veprimin e fundit. Beatrix Ramosaj duket se ka shumë dashuri për qenushin e saj, saqë edhe ditëlin ...
1 3 4 5 6 7 1,763 50 / 17626 POSTS