Author: GazetaLajm

1 2 3 4 5 1,781 30 / 17801 POSTS
Demi del “pa jelek” në qytet, “çmendet” rrjeti

Demi del “pa jelek” në qytet, “çmendet” rrjeti

Modelja britanike Demi Moore është paraqitur tepër e nxehtë në një paraqitje në qytet “Ajo i është kthyer punë!”. Demi Rose ka shpërndarë disa foto ...
Pamje të reja: Kolasinac i lufton plaçkitësit edhe pse nën kërcënimin e thikës

Pamje të reja: Kolasinac i lufton plaçkitësit edhe pse nën kërcënimin e thikës

Janë publikuar pamje të reja të jashtëzakonshme nga tentim plaçkitja e yjeve të Arsenalit, Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac, duke zbuluar sesa me trimëri ...
Kurti për televizionin serb: Në qeverinë time mund të ketë ministër të përkrahur nga Lista Serbe

Kurti për televizionin serb: Në qeverinë time mund të ketë ministër të përkrahur nga Lista Serbe

Në qeverinë e re të Kosovës, Lista Serbe do të jetë në opozitë, ndërsa fakti se një ministër duhet të jetë nga pakica serbe nuk nënkupton se ai do të ...
Duhani e dyfishon rrezikun e depresionit

Duhani e dyfishon rrezikun e depresionit

Konsumimi i cigares mund të ndikoj në zhvillimin e depresionit dhe skizofrenisë. Kjo sipas një studimi të fundit, shkruan Dailymail, transmeton Gazeta ...
Efektet shëndetësore të ndryshimit të orës

Efektet shëndetësore të ndryshimit të orës

Ndryshimi i orës ka efekte të pafavorshme shëndetësore që mund të zgjasin për disa muaj nga momenti i hyrjes në fuqi dhe për këtë arsye duhet të shfuq ...
A është kërcënuar me jetë? Flet Artan Lame: Erdha me ndonjë polic unë?

A është kërcënuar me jetë? Flet Artan Lame: Erdha me ndonjë polic unë?

Artan Lame, Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës këtë të mërkurë në emisionin Opinion ka treguar kërcënimet që ai ka marrë, sa i përket çështj ...
Priten përmbytje, Ministria Infrastrukturës tregon çfarë pritet të ndodhë 3 ditët në vijim

Priten përmbytje, Ministria Infrastrukturës tregon çfarë pritet të ndodhë 3 ditët në vijim

Reshje te dendura shiu përfshinë këtë të mërkurë territorin e Shqipërisë duke shkaktuar përmbytje të shumta në disa qytete. Disa rrugë kryesore të ...
Bushati flet hapur: Modeli i PS dështoi, në Shkodër krimi ka influencë politike

Bushati flet hapur: Modeli i PS dështoi, në Shkodër krimi ka influencë politike

“Është fakt që ne gabuam në Shkodër. Kjo nuk ka të bëjë thjeshtë dhe vetëm me kandidatin që ne ofruam në zgjedhjet e 30 qershorit por mendoj se në Shk ...
Deputetja gjeorgjiane e rrah gojës kolegun e saj

Deputetja gjeorgjiane e rrah gojës kolegun e saj

Një takimi i Komisionit Ligjor në kuvendin e Gjeorgjisë është kthyer në kaos pasi një deputete vendosi ta marrë drejtësinë në duart e saj, duke e godi ...
Ndodh edhe kjo në Gjilan: Arrestohet çifti pasi rrahën vjehrrin

Ndodh edhe kjo në Gjilan: Arrestohet çifti pasi rrahën vjehrrin

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se ka arrestuar në Gjilan një çift për shkak se këta pas një mosmarrëveshje kanë fyer dhe kanos ...
1 2 3 4 5 1,781 30 / 17801 POSTS