Author: GazetaLajm

1 2,034 2,035 2,036 2,037 2,038 2,039 20360 / 20383 POSTS
Olta Gixhari më seksi se kurrë, ka një këshillë për ndjekësit!

Olta Gixhari më seksi se kurrë, ka një këshillë për ndjekësit!

Ajo është një nga aktoret më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregon në çdo dalje të saj. Këtë herë Oltën e shohim të veshur m ...
Meda publikon foto me familje nga pushimet, Lulja nuk duket aspak mirë

Meda publikon foto me familje nga pushimet, Lulja nuk duket aspak mirë

Meda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun. Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhur ...
“Gjyshja më seksi shqiptare” çmend me foton e re

“Gjyshja më seksi shqiptare” çmend me foton e re

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me më së shumti vite në skenë. Por, edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re. ...
Xhemi Shehu më në formë se kurrë, shikoni si pozon!

Xhemi Shehu më në formë se kurrë, shikoni si pozon!

Ajo është një nga moderatoret më të dashura të skenës shqiptare. Ndonëse në rrjete sociale nuk është shumë aktive gjatë ditës së sotme Xhemi Sheh ...
Ami bëhet njësh me natyrën, pozon pa make-up!

Ami bëhet njësh me natyrën, pozon pa make-up!

Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet tërësisht pa make-up. E shtrirë në bar ajo dukej mjaft në formë, ndër ...
E tmerrshme: Ylli i Nigerisë luajti kundër Argjentinës duke e ditur se ia kishin rrëmbyer babanë

E tmerrshme: Ylli i Nigerisë luajti kundër Argjentinës duke e ditur se ia kishin rrëmbyer babanë

Kapiteni i Nigerisë, John Obi Mikel, luajti në ndeshjen kundër Argjentinës të martën e kaluar duke e ditur se babai i tij ishte kidnapuar, por nuk i t ...
MKRS mbështet FFK-në me 250 mijë euro

MKRS mbështet FFK-në me 250 mijë euro

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit do ta mbështesë financiarisht me mbi 250 mijë euro Federatën e Futbollit të Kosovës, me qëllim të realizimit ...
Lojtarët e kësaj Kombëtareje s’kanë para për ta paguar hotelin, flenë në rrugë [Foto]

Lojtarët e kësaj Kombëtareje s’kanë para për ta paguar hotelin, flenë në rrugë [Foto]

Kombëtarja e ragbit të Zimbabvesë është detyruar të flejë në rrugët e Tunizisë përpara ndeshjes së tyre në vikend që vjen. Zimbabvea, e cila humb ...
Zyrtare: Drita e transferon Zgjim Mustafën

Zyrtare: Drita e transferon Zgjim Mustafën

Kampionia e Kosovës në futboll, Drita e ka transferuar edhe zyrtarisht mesfushorin Zgjim Mustafën. Klubi nga Gjilani ka njoftuar përmes një statu ...
Boateng rikthehet në Serie A

Boateng rikthehet në Serie A

Kevin Prince Boateng është afër rikthimit në Serie A, ka raportuar Sky Sport. Ish-mesfushori i Milanit pritet t’i bashkohet Sassuolos pasi kta të ...
1 2,034 2,035 2,036 2,037 2,038 2,039 20360 / 20383 POSTS