Author: GazetaLajm

1 1,905 1,906 1,907 1,908 1,909 1,925 19070 / 19249 POSTS
Kush e mbyti Rexhën në grazhdin e kalit? Zbulohet historia e vërtetë e ngjarjes

Kush e mbyti Rexhën në grazhdin e kalit? Zbulohet historia e vërtetë e ngjarjes

“Sipas burimeve të sigurta historike, kjo ngjarje ka ndodhur disa vite para Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, në afërsi të Medvegjës, ku për qëllime tra ...
31 foshnje kanë lindur të martën në Gjinekologji

31 foshnje kanë lindur të martën në Gjinekologji

Në Klinikën e Gjinekologjisë gjatë ditës së martë kanë ardhur në jetë 31 foshnje. Sipas raportit ditor të klinikës, kanë lindur 19 djem dhe 12 va ...
Tërmeti rrëzon gjithçka në studio, moderatori largohet i tmerruar! [Video]

Tërmeti rrëzon gjithçka në studio, moderatori largohet i tmerruar! [Video]

Tërmeti prej 5.1 ballë i shkallës rihter ka shkaktuar mjaft panik gjatë ditës së sotme në Tiranë. Shumë nga emisionet televizive kanë qenë duke u ...
Tërmetet nuk kanë mbaruar ende! Sizmiologu paralajmëron shqiptarët

Tërmetet nuk kanë mbaruar ende! Sizmiologu paralajmëron shqiptarët

Padyshim që tërmeti që goditi vendin tonë u ndje në disa qytete të vendit, ku lëkundjet ishin më të mëdha në Tiranë dhe Durrës. Por nëse mendoni ...
Hoxhaj para ambasadorëve të BE-së: Njohje e ndërsjellët në fund të dialogut

Hoxhaj para ambasadorëve të BE-së: Njohje e ndërsjellët në fund të dialogut

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka takuar sot të gjithë ambasadorët e shteteve të Bashkimit Evropian ku kanë diskutuar në lidhje me fazën ...
Momenti tmerrues kur avioni rrezikon të përplaset përr shkak erërave të forta

Momenti tmerrues kur avioni rrezikon të përplaset përr shkak erërave të forta

Ky është momenti rrëqethës kur një aeroplan pasagjerësh i tipit Airbus A380, mezi arrin të ulet në pistë të aeroportit gjerman për shkak të erërave të ...
Ndodh edhe kjo: Gruaja 92 vjeçare e vret djalin e saj

Ndodh edhe kjo: Gruaja 92 vjeçare e vret djalin e saj

Një grua amerikane, 92 vjeçare ka vrarë djalin e saj 72 vjeçar, pasi ka kundërshtuar që të dërgohet në shtëpi të përkujdesit, ka thënë policia. A ...
KEDS lë në terr AKI-në dhe FSK-në

KEDS lë në terr AKI-në dhe FSK-në

Dy institucione kryesore të sigurisë në vend, AKI’ja dhe FSK’ja, do të mbesin pa rrymë për mbi gjysmë ore sot. Këtë gjë e ka konfirmuar kompania ...
Kriza mes Europës dhe ShBA-s po e ndryshon botën që njohim sot

Kriza mes Europës dhe ShBA-s po e ndryshon botën që njohim sot

Me shtimin e një sasie të madhe të ligësisë dhe vulgaritetit, Donald Trump nuk bën gjë tjetër, veçse ndjek rrugën e paraardhësve të tij. Dhe kështu, A ...
Elvana Gjata marros deputetin shqiptar!

Elvana Gjata marros deputetin shqiptar!

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar bashkëpunimin e saj me reperin Ledri Vula dhe këngëtarin John Shahu, nën titullin “Mike”. ...
1 1,905 1,906 1,907 1,908 1,909 1,925 19070 / 19249 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19