Author: GazetaLajm

1 1,828 1,829 1,830 1,831 1,832 18300 / 18314 POSTS
Boateng rikthehet në Serie A

Boateng rikthehet në Serie A

Kevin Prince Boateng është afër rikthimit në Serie A, ka raportuar Sky Sport. Ish-mesfushori i Milanit pritet t’i bashkohet Sassuolos pasi kta të ...
NBA: Kampionët në fuqi kundërpërgjigjen ndaj Lakers, marrin Cousins

NBA: Kampionët në fuqi kundërpërgjigjen ndaj Lakers, marrin Cousins

Golden State Warriors janë përgjigjur ndaj lajmit të bujshëm të kalimit të LeBron James te Los Angeles Lakers duke blerë DeMarcus Cousins. Basket ...
Atletico Madridi kërkon sulmuesin e Milanit

Atletico Madridi kërkon sulmuesin e Milanit

Raportohet për një interesim të Atletico Madridit për sulmuesin e Milanit, Nikola Kalinic, por ‘Rossonerët’ kërkojnë 25 milionë euro për të. Sulm ...
Momenti kur gjenden 12 futbollistët dhe trajneri i tyre në një shpellë

Momenti kur gjenden 12 futbollistët dhe trajneri i tyre në një shpellë

Dymbëdhjetë djelmoshat tajlandezë dhe trajneri i tyre i futbollit, të cilët ishin zhdukur për më shumë se një javë, janë gjetur të gjallë në një shpel ...
Kalimi i Ronaldos në Juventus po bëhet realitet, ja njeriu që po i udhëheq negociatat

Kalimi i Ronaldos në Juventus po bëhet realitet, ja njeriu që po i udhëheq negociatat

Ëndrra mund të bëhet realitet: Juventusi e ka shumë seriozisht për Cristiano Ronaldon. Ajo që deri sot dukej spekulim i mediave është shndërruar ...
Gruaja e lojtarit të Anglisë del nudo, mbulohet vetëm me flamur [Foto]

Gruaja e lojtarit të Anglisë del nudo, mbulohet vetëm me flamur [Foto]

Deri më tani, thuhet se ajo ka mbledhur 140,000 funte për ta mbështetur burrin e saj Jamie në Botërorin e Rusisë. Dhe Rebekah Vardy vazhdoi të sh ...
Vritet në ditën e lindjes 3 vjeçarja, ky ëshë njeriu që e shkaktoi tragjedinë

Vritet në ditën e lindjes 3 vjeçarja, ky ëshë njeriu që e shkaktoi tragjedinë

Humb jetën në spital vajza tre vjecare, e cila ishte duke festuar ditëlindjen, kur një 30 vjecar, hyri dhe sulmoi me thikë ate dhe disa të ftuar të tj ...
Për herë të parë, kështu lindin planetet, zbulohen imazhet e rralla të krijimit [Video]

Për herë të parë, kështu lindin planetet, zbulohen imazhet e rralla të krijimit [Video]

Lindja e një planeti nga një disk gazi dhe pluhuri nuk mund të ishte vërejtur kurrë. Për herë të parë, teleskopi VLT në Kili kapi një imazh në konstel ...
Video-dëshmi tronditëse: Millosheviqi është gjallë

Video-dëshmi tronditëse: Millosheviqi është gjallë

Dyshimi se diktatori Milosheviq pas “vdekjes” ende është gjallë dita ditës shtohet. Sidomos pas asaj se në trupin e tij u gjet një drogë që shkakton n ...
Gruaja sheh fotografinë e ditëlindjes, tmerrohet nga ajo që zbulon [Foto]

Gruaja sheh fotografinë e ditëlindjes, tmerrohet nga ajo që zbulon [Foto]

Një familje që pretendon se ka ndarë shtëpinë e tyre me një fantazmë, ka mbetur "e tronditur" pas kapjes së saj në kamera. Sally Watts tha se ajo ...
1 1,828 1,829 1,830 1,831 1,832 18300 / 18314 POSTS