Author: GazetaLajm

1 1,766 1,767 1,768 1,769 1,770 1,830 17680 / 18292 POSTS
Ledioni Liço largohet nga Top Channel? Reagon moderatori!

Ledioni Liço largohet nga Top Channel? Reagon moderatori!

Gjatë ditës së sotme është publikuar në media një lajm në të cilin thuhej se drejtori i përgjithshëm i Top Channel, Ben Blushi ka larguar moderatorin ...
Pamje të reja nga aksidenti i rëndë në Gllarevë

Pamje të reja nga aksidenti i rëndë në Gllarevë

Tetë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes tre veturave në Gllarevë, përgjatë magjistrales Prishtinë-Pejë. Në facebook janë shpërnda ...
S’ka largim për Conten, stërvit normalisht Chelsean

S’ka largim për Conten, stërvit normalisht Chelsean

Antonio Conte është parë sot duke e trajnuar normalisht skuadrën e tij, pavarësisht se ende nuk dihet e ardhmja e tij për klubin Conte dhe stafi ...
Xhaferi: Dekretimi i Marrëveshjes, pas konkluzionit të Qeverisë

Xhaferi: Dekretimi i Marrëveshjes, pas konkluzionit të Qeverisë

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi nuk përjashton mundësinë që Ligjin për ratifikimin e marrëveshjes mes Maqedonisë dhe Greqisë ta kthejë në Qeveri, d ...
Pas dy vitesh rritet inflacioni, shtohen çmimet e ushqimeve dhe karburantit

Pas dy vitesh rritet inflacioni, shtohen çmimet e ushqimeve dhe karburantit

Për herë të parë pas dy vitesh, niveli i çmimeve të shportës po i afrohet tagrit që ka Banka e Shqipërisë. Inflacioni për muajin Qershor arriti n ...
Ja kush i tha Buffonit për të shkuar në PSG

Ja kush i tha Buffonit për të shkuar në PSG

Gianluigi Buffon ka treguar se Blaise Matuidi ia ka rekomanduar Parisin dhe ka thënë së është i lumtur që do të luajë me Neymarin. “Blaise është ...
Fuzionimi i Vëllaznimit dhe KEK-ut , flasin nga klubet dhe nga FFK-ja

Fuzionimi i Vëllaznimit dhe KEK-ut , flasin nga klubet dhe nga FFK-ja

Në sportin e Kosovës, një prej temave më të diskutuara të ditëve të fundit është fuzioni i KEK-ut dhe Vëllanzimit, me idenë që të “shpëtohet” Vëllazni ...
Pas aksidentit me fatalitet, Policia e Kosovës apelon për kujdes të shtuar në trafik

Pas aksidentit me fatalitet, Policia e Kosovës apelon për kujdes të shtuar në trafik

Policia e Kosovës, më saktësisht Drejtoria e Përgjithshme e Policisë, me anë të një videoje ka kërkuar dhe ka apeluar te të gjithë qytetarët e Kosovës ...
Breshër në Ferizaj

Breshër në Ferizaj

Mot i vranët dhe me reshje shiu po vazhdon që të mbizotërojë këto ditë në Kosovë. Kështu, në magjistralen Ferizaj-Prishtinë, konkretisht në drejtimin ...
E habitshme çfarë ndodh në policinë e Pogradecit, të dehurit thyejnë “në dysh” komisariatin

E habitshme çfarë ndodh në policinë e Pogradecit, të dehurit thyejnë “në dysh” komisariatin

Një ngjarje e habitshme ka ndodhur në orët e vona të mëngjesit të kësaj të hëne në zyrat e komisariatit të Pogradecit. Dy persona në gjëndje të d ...
1 1,766 1,767 1,768 1,769 1,770 1,830 17680 / 18292 POSTS