Author: GazetaLajm

1 1,763 1,764 1,765 1,766 1,767 1,830 17650 / 18292 POSTS
Mirabelli: Milan ta harron Susson

Mirabelli: Milan ta harron Susson

Drejtori sportiv i Milanit, Massimiliano Mirabelli ka theksuar se Suso “nuk do të shkojë në Inter” dhe se të gjithë sulmuesit që klubi i tij i ka “jan ...
“I befasuar dhe i zhgënjyer nga Balotellit”

“I befasuar dhe i zhgënjyer nga Balotellit”

Trajneri i Nice, Patrick Vieira është i “zhgënjyer dhe i befasuar” që Mario Balotelli është në bisedime me Marseille Sulmuesi i Italisë ka një ko ...
Minatorët e Trepçës në grevë të përgjithshme

Minatorët e Trepçës në grevë të përgjithshme

Minatorët e Trepçës kanë hyrë sot në grevë të përgjithshme në shenjë pakënaqësie me draft-statutin, si dhe indiferencën e institucioneve përgjegjëse ...
“Zgjidhja e përkohshme” i jep fund grevës së punëtorëve të Postës

“Zgjidhja e përkohshme” i jep fund grevës së punëtorëve të Postës

Është ndërprerë greva tërëditore e paraparë të mbahej sot nga punëtorët e postës së Kosovës Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, pas ta ...
Vijnë për pushime, vdesin në Kosovë

Vijnë për pushime, vdesin në Kosovë

Disa familje kanë humbur jetën gjatë pushimeve në Kosovë Nga aksidenti tragjik i së dielës në Suharekë, humbën jetën pesë persona. Katër anëta ...
Thaçi takon Kryeministrin e Rusisë Dmitry Medvedev

Thaçi takon Kryeministrin e Rusisë Dmitry Medvedev

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar me kryeministrin e Rusisë Dmitry Medvedev. Takimi është zhvilluar në Ankara, ku liderët po qëndrojnë ...
May e mbron planin për Brexit, përkundër dorëheqjeve të ministrave

May e mbron planin për Brexit, përkundër dorëheqjeve të ministrave

Kryeministrja e Britanisë, Theresa May, e mbrojti planin e saj për Brexit, apo daljen e Mbretërisë së Bashkuar nga Bashkimi Evropian, edhe pse ai nxit ...
Identifikohen personat që po shantazhojnë familjet e pjesëtarëve serbë të FSK’së

Identifikohen personat që po shantazhojnë familjet e pjesëtarëve serbë të FSK’së

Zëvendësministri i FSK’së, Agim Çeku thotë se janë identifikuar shantazhuesit e pjesëtarëve serbë të policisë së Kosovës. Sipas tij, më i madh se ...
Motra godet Meghan Markle: Princ Harry duhej të ishte martuar me dikë tjetër

Motra godet Meghan Markle: Princ Harry duhej të ishte martuar me dikë tjetër

Samantha Markle ka 'goditur' motrën e saj Meghan Markle, duke thënë se Princ Harry duhet të ishte martuar me ish’in e tij, Cressida Bonas. Me anë ...
Çfarë po ndodh me Stresin? Probleme me të fejuarën?

Çfarë po ndodh me Stresin? Probleme me të fejuarën?

Ai është një nga reperat më të njohur në vendin tonë dhe bën gjithnjë të flasë për të. Këtë herë reperi Stresi ka habitur me postimin e tij të fundit. ...
1 1,763 1,764 1,765 1,766 1,767 1,830 17650 / 18292 POSTS