Author: GazetaLajm

1 1,762 1,763 1,764 1,765 1,766 1,830 17640 / 18292 POSTS
Zonja Tefta bëhet gjyshe, Greissi sjellë në jetë vogëlushen!

Zonja Tefta bëhet gjyshe, Greissi sjellë në jetë vogëlushen!

Sipërmarrësja në fushën e modelingut, Greiss Petroviç, më 5 korrik është gëzuar me ardhjen në jetë të vajzës së saj. Bordo bën të ditur emrin e v ...
Ceferin uron Ademin

Ceferin uron Ademin

Agim Ademi është zgjedhur te premten president i Federatës se Futbollit të kosovës Ademi mori 58 vota në Kuvendin e Jashtëzakonshëm të FFK’së, i ...
Monchi vazhdon të insistojë – asnjë ofertë për Alisson

Monchi vazhdon të insistojë – asnjë ofertë për Alisson

Drejtori sportiv i Romës, Monchi ka vazhduar që të insistojë se “nuk ka pranuar asnjë ofzertë” për portierin Alisson. Braziliani është lidhur me ...
A mund të thyhet akulli ndërmjet Kosovës e Rusisë?

A mund të thyhet akulli ndërmjet Kosovës e Rusisë?

Ende nuk dihen të gjitha rrethanat e takimit të shkurtër ndërmjet Presidentit Thaçi e Kryeministrit të Rusisë Dmitry Medvedev. Por një takim i tillë ë ...
Kosova anëtarësohet në Asamblenë Parlamentare të Frankofonisë

Kosova anëtarësohet në Asamblenë Parlamentare të Frankofonisë

Republika e Kosovës vazhdon ta fuqizojë subjektivitetin e saj ndërkombëtarë në Organizata të ndryshme rajonale, evropiane dhe botërore. Në sesion ...
A do ta dekretojë Presidenti ligjin për Teatrin? Artistët i dërgojnë letër Ilir Metës

A do ta dekretojë Presidenti ligjin për Teatrin? Artistët i dërgojnë letër Ilir Metës

Përmes një letre ku shpjegohet aryset dhe shkeljet ligjore që ka kryer maxhoranca në votimin e projektligjit që i hap rrugën shkembjes së Teatrit Komb ...
Pacolli në Londër: Koha për marrëveshje përfundimtare Kosovë-Serbi

Pacolli në Londër: Koha për marrëveshje përfundimtare Kosovë-Serbi

Dialogu Kosovë-Serbi ka sjellë progres dhe rezultate pozitive, por është koha që të flitet për Marrëveshje përfundimtare, e cila do të jetë në të mirë ...
Marina publikon foto seksi, por të gjithë i kanë sytë tek barku!

Marina publikon foto seksi, por të gjithë i kanë sytë tek barku!

Pak kohë më parë moderatorja Marina Vjollca u komentua në media dhe rrjete sociale për shtatzëni. Megjithatë zërat i hodhi poshtë vetë moderatorj ...
Njerëzit mendojnë se i ka motra vajzat e saj: Gjyshja seksi tregon sekretin e bukurisë

Njerëzit mendojnë se i ka motra vajzat e saj: Gjyshja seksi tregon sekretin e bukurisë

Një gjyshe jashtëzakonisht shumë seksi ka zbuluar sekretin e rinisë së saj, që e bën të duket si motra e dy vajzave të rritura që ka. Kur Yarrell ...
Kroacia i nënshtrohet Rusisë, shkarkon zëvendës trajnerin shkaku i Ukrainës

Kroacia i nënshtrohet Rusisë, shkarkon zëvendës trajnerin shkaku i Ukrainës

Federata e Futbollit të Kroacisë (HNS) ka shkarkuar Ognjen Vukojevic, pasi që ky kishte postuar një video ku thotë “Lavdi Ukrainës, pasi Kroacia e mpo ...
1 1,762 1,763 1,764 1,765 1,766 1,830 17640 / 18292 POSTS