Author: GazetaLajm

1 1,748 1,749 1,750 1,751 1,752 1,788 17500 / 17874 POSTS
Largimet e serbëve nga FSK, mesazhe të Beogradit për dialogun në Bruksel

Largimet e serbëve nga FSK, mesazhe të Beogradit për dialogun në Bruksel

Në prag të fazës finale të dialogut Kosovë - Serbi, e cila duhet të përfundojë me një marrëveshje për normalizim të plotë të marrëdhënieve ndërmjet dy ...
Mbappe vjen me aktrimin e radhës

Mbappe vjen me aktrimin e radhës

Nuk është vetëm Neymar që është duke aktruar kohëve të fundit nëpër Kombëtare Pas pamë disa mbrojtës anglez duke aktruar, mesfushorin e Liverpool ...
Spaho e Vasili i çojnë letër Ruçit: Anulo ligjin për Teatrin, votat u vodhën!

Spaho e Vasili i çojnë letër Ruçit: Anulo ligjin për Teatrin, votat u vodhën!

Kryetarët e grupeve parlamentare të PD-së dhe LSI-së, Edmond Spaho dhe Petrit Vasili i kërkojnë kreut të kuvendit, Gramoz Ruçi të anulojë votimin e di ...
Mënyra sesi e shtrydh pastën e dhëmbëve, tregon shumë për personalitetin tuaj

Mënyra sesi e shtrydh pastën e dhëmbëve, tregon shumë për personalitetin tuaj

Psikologët thonë se 40% e veprimeve tuaja nuk janë vendime të vetëdijshme por zakone. Ndonjëherë veprimet që ju i konsideroni të parëndësishme mu ...
E denoncuan si të rrëmbyer, por 17 vjeçarja ka tjetër histori: Ika vetë, ata më hoqën fëmijën

E denoncuan si të rrëmbyer, por 17 vjeçarja ka tjetër histori: Ika vetë, ata më hoqën fëmijën

Familja e saj e denoncoi në polici zhdukejn e saj duke thënë se është rrëmbyer nga burri I hallës, por 17 vjeçarja nga komuniteti rom shprehet se asku ...
Muslera e imiton Karius

Muslera e imiton Karius

Franca ka shënuar golin e dytë në minutën e 61’të G Griezmann goditi fort kurse Muslera pavarësisht se kishte mundësi ta mbronte, nuk e bëri këtë ...
Martinez: Icardi më ka thirrur për të më ofruar ndihmë

Martinez: Icardi më ka thirrur për të më ofruar ndihmë

Sulmuesi i ri i Interit, Lautaro Martinez, ka dhënë një intervistë të shkurtë për ESPN pas kalimit të tij në Inter. Martinez u transferua te klub ...
Teatri Kombëtar, si e refuzoi në 2002 kryeministri Majko, kryebashkiakun Edi Rama

Teatri Kombëtar, si e refuzoi në 2002 kryeministri Majko, kryebashkiakun Edi Rama

Të enjten në mbrëmje aktroi edhe Pandeli Majko! Ministri i Shtetit për Diasporën shfyrtëzoi një telefonatë për t’u largua nga salla, vetëm pak pa ...
“Më mirë ik ose do kesh pasoja!” Çfarë i tha Rama Majkos për ligjin e Teatrit Kombëtar

“Më mirë ik ose do kesh pasoja!” Çfarë i tha Rama Majkos për ligjin e Teatrit Kombëtar

U deshën 12 orë debate për të mbërritur tek votimi i projekt-ligjit që i hap rrugë projektit të ndërtimit të një Teatri të ri Kombëtar. Deputetët ...
Mesazhi motivues i Kakas për Jesusin

Mesazhi motivues i Kakas për Jesusin

Ricardo Kakas i është treguar një foto e Gabriel Jesusit para katër viteve duke ngjyrosur rrugët. Dhe tani ai është sulmuesi kryesor i Brazilit në Kam ...
1 1,748 1,749 1,750 1,751 1,752 1,788 17500 / 17874 POSTS