Arsenal nëse dështon me Boateng, e kërkon Vidan

Arsenal nëse dështon me Boateng, e kërkon Vidan

Arsenal po shikojnë mundësitë për një lëvizje të vonë për mbrojtësin e Beshiktashit, Domagoj Vida

Sipas Evening Standard, kroati ishte shumë i mirë në Botëror dhe ishte përfolur për një kalim edhe në Liverpool gjatë këtij afati.

Por, trajneri i ri i Arsenalit, Unai Emery dëshiron që ta këtë në dispozicion edhe një mbrojtës dhe Vida është një opsion i mundshëm për të.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19