Arrestohet pasi rrahu babanë

Arrestohet pasi rrahu babanë

Një person është arrestuar ditën e djeshme në Prishtinë.

Shkas i arrestit ishte dhuna fizike dhe kërcënimet e ushtruara ndaj babait të tij.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes.

 

COMMENTS