Arbenita publikon një moment intim me Feron

Arbenita publikon një moment intim me Feron

Arbenita dhe Fero shfaqen më të dashuruar se kurrë.

Reperi Fero dhe e dashura e tij modele, Arbenita Ismajli, janë shfaqur më të dashuruar se kurrë në foton e fundit.

Ishte Arbenita ajo e cila me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një foto në të cilën shihet në një moment intim me Feron.

Më parë është përfolur për një ndarje të mundshme por Fero ka sqaruar gjithçka e edhe kjo foto flet më shumë se çdo fjalë.

 

 

COMMENTS