Anxhelina si çokollatë, kërkon paracetamol

Anxhelina si çokollatë, kërkon paracetamol

Këngëtarja dhe bukuroshja Anxhelina Hadergjonaj po vazhdon të shijojë diellin e Dhërmisë

Ajo është parë sot në një foto seksi që e ka postuar nga plazhi derisa shihet se ka marrë një ngjyrë tepër të mirë nga dielli i pranverës.

“Një paracetamol desha”, ka shkruar Anxhelina duke aluduar kështu se ajo mund të jetë duke vuajtur nga temperatura.

Anxhelina nuk është se ka qenë aktive me projekte muzikore këto vite, por ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për fotot e saj seksi në rrjetet sociale.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19