Anxhelina megjithatë ia del të shkoj në bregdet

Anxhelina megjithatë ia del të shkoj në bregdet

Bukuroshja Anxhelina Hadërgjonaj duket se ia ka dal që të jetë në një plazh pas një kohë të gjatë 

Anxhelina është parë sot në plazhin Drymades në Dhërmi të Shqipërisë derisa ka treguar vendin ku po qëndron si dhe ngjyrën që ka marrë në diell.

View this post on Instagram

You had me at “Si ja kalove?” 🤪

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

 

Shqipëria ka ndjekur një kurs të ashpër me masat kundër pandemisë COVID-19 dhe tek tani ka filluar një lehtim i këtyre masave .

E këtë duket se e ka shfrytëzuar vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj që ka udhëtuar tashmë në plazhin e bukur të Shqipërisë. /GazetaExpress/

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19