Aktorja kapet duke u puthur në buzë me supermodelen në jaht

Aktorja kapet duke u puthur në buzë me supermodelen në jaht

Së fundmi, ato nxitën thashethemet se kanë ringjallur romancën e tyre dyvjeçare.

Dhe, Kristen Stewart dhe e dashura e saj, Stella Maxwell, kanë konfirmuar se i kanë dhënë lidhjes së tyre një mundësi tjetër, teksa janë puthur në buzë në një jaht, gjatë pushimeve në Itali.

Aktorja e njohur, Stewart, dhe modelja e famshme, Maxwell, që të dyja 29-vjeçare, ishin në shoqëri të miqve të tyre, në bregdetin italian, të mërkurën.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19