Aktori i njohur turk publikon pamje nga pushimet me bashkëshorten

Aktori i njohur turk publikon pamje nga pushimet me bashkëshorten

Edhe çifti i famshëm kanë lënë pas angazhimet në profesion për disa ditë.

Bëhet fjalë për aktorin e njohur turk, Burak Ozcivit dhe bashkëshorten e tij, Fahriye Evcen, shkruan lajmi.net.

Dyshja tashmë kanë filluar pushimet, ndërsa në rrjete sociale kanë publikuar pamjet e para.

Edhe pse nuk kanë zbuluar se ku po qëndrojnë, përmes fotografive tregojnë se kanë zgjedhur një vend ku mund ta ruajnë privatësinë.

Kujtojmë që aktori u bë i njohur tek publiku shqiptar me rolet tek “Kara Sevda” dhe “Sulltani i Madhërishëm”.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19