Aksidentohet 27-vjeçari, humb jetën rrugës për në spital

Aksidentohet 27-vjeçari, humb jetën rrugës për në spital

Një 27 vjeçar ka humbur jetën pasi është aksidentuar në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Pajovë.
Mësohet se shtetasi S.V ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Nga hetime paraprake dyshohet se personi është goditur nga një motoçiklet e cila më pas është larguar nga vendngjarja.

Peqin / Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Pajovë , në anë të rrugës është gjetur i aksidentuar shtetasi S.V., 27 vjeç, i cili ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Nga hetime paraprake dyshohet se personi është goditur nga një motoçiklet e cila më pas është larguar nga vendngjarja. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit. /tch

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19