Ajola publikon foton e ëmbël me Veliajn, shikoni si duket!

Ajola publikon foton e ëmbël me Veliajn, shikoni si duket!

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka publikuar një foto mjaft të bukur të të dyve.

Ata shfaqen elegantë pranë njëri-tjetrit, ndërkohë Ajola duket më në formë se kurrë.

E veshur me  një fustan të zi deri në fund të këmbëve ku nuk duket shumë barku i rrumbullakosur.

Megjithatë çifti është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të vijë në jetë djali i tyre./GE

 

COMMENTS