Agnesa, aktore në Hollywood?

Agnesa, aktore në Hollywood?

Bukuroshja dhe ish Miss Kosova 2003, Agnesa Vuthaj është parë në Los Angeles këto ditë

Bukuroshja kosovare vazhdimisht ka postuar disa fotografi ku shihet se është në xhirime të një filmi.

Ajo është parë duke xhiruar në filmin që ka titull pune “Mission – I’m Standing With You”.

Kjo është hera e parë që Agnesa është duke e testuar vetën në një rol në Hollywood edhe pse nuk dihet shumë se për çfarë filmi bëhet fjalë.

Më parë Agnesa kishte luajtur në filmin “Shkallët”, një film i metrazhit të shkurtër me regji të Ilir Harxhit dhe skenar të Artan Minarollit.

Se për çfarë filmi bëhet fjalë, mbetet të shihet në të ardhmen. /GazetaExpress/

 

COMMENTS