A e dini sa vite diferencë kanë Genci dhe Eni Koçi

A e dini sa vite diferencë kanë Genci dhe Eni Koçi

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë një ndër çiftet më të reja të shoëbizit shqiptar.

Tashmë lidhja e tyre ka marrë të tjera përmasa dhe dyshja ka vendosur të bashkëjetojë.

Por, a e dini sa vjeç është Genci?

Në një kërkim në llogarinë e tij në Facebook, thuhet se Genci ka lindur në vitin 1981, që i bie të jetë 39 vjeç kurse Eni është vetëm 24.

Sipas llogarive, Genci është 15 vite më i madh se këngëtarja!

Gjithsesi kjo betet thjesht një “matematikë” pasi është vërtetuar në kohë se dashuria nuk njeh moshë./albeu.com/

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19