A do të jetë ky formacioni i Manchester Unitedit në sezonin e ri?

A do të jetë ky formacioni i Manchester Unitedit në sezonin e ri?

Kanë mbetur edhe pesë ditë deri në hapjen e sezonit 2018/2019 në Premierligë.

Manchester United sezonin e ri do të nis me synime të qarta, të ngushtojë boshllëkun prej 19 pikëve me Manchester Cityn dhe sezoni i kaluar, dhe të hyjë në garë për titullin e parë të Premierligës pas gjashtë vitesh.

Ky sukses duket paksa i vështirë pas deklaratave të fundit të Jose Mourinhos, që ka thënë se për skuadrën e tij do të jetë një sezon i vështirë nëse nuk afron lojtar të tjerë.

‘Goal.com’ ka paraparë se si mund të duket formacioni i Manchester United në sezonin e ri.

 

 

COMMENTS