1 2 3 2,860 10 / 28593 POSTS
Policia kërkon ndihmë për arrestimin e këtij personi

Policia kërkon ndihmë për arrestimin e këtij personi

Policia Rajonale e Pejës po kërkon ndihmë nga qytetarët e vendit për të arrestuar një të dyshuar për blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje të paauto ...
Mogherini i bën bashkë Thaçin e Vuçiqin në Nju Jork

Mogherini i bën bashkë Thaçin e Vuçiqin në Nju Jork

Shefja në largim e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini do të takohet me liderët nga Ballkani Perëndimor në New York më 22 shtator. Kështu rap ...
Reali kthehet me lajme pozitive në stërvitje pas turpërimit nga PSG… Modric, Isco, Valverde!

Reali kthehet me lajme pozitive në stërvitje pas turpërimit nga PSG… Modric, Isco, Valverde!

Real Madridi ka kompletuar stërvitjen e parë para ndeshjes të dielën me Sevillan (21:00) në Sánchez-Pizjuán. Lajmi i madh është rikthimi i Fede Val ...
Rreth 100 vëzhgues nga BE-ja do t’i monitorojnë zgjedhjet në Kosovë

Rreth 100 vëzhgues nga BE-ja do t’i monitorojnë zgjedhjet në Kosovë

Shefja e Misionit Vëzhgues nga Bashkimi Evropian, për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë, Viola von Cramon-Taubadel ka thënë të premten në ...
Ambasadori i ri britanik: Për dialogun s’kemi vija të kuqe, por e kundërshtojmë prekjen e kufijve

Ambasadori i ri britanik: Për dialogun s’kemi vija të kuqe, por e kundërshtojmë prekjen e kufijve

Ambasadori i ri i Britanisë së Madhe në Prishtinë, Nicholas Abbott, teksa ka folur për vazhdimin e dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, ka ripërsëri ...
Era Istrefi këndon edhe në shqip, kërkon të martohet në këngën më të re bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset

Era Istrefi këndon edhe në shqip, kërkon të martohet në këngën më të re bashkëpunim me Yellow Claw dhe Offset

Era këndon edhe në shqip në bashkëpunimin ndërkombëtar. Është publikuar me videoklip bashkëpunimi i Era Istrefit me artistët holandezë, Yellow Claw ...
Krasniqi: Qytetarët kanë vetëm një adresë, Nismën Socialdemokrate

Krasniqi: Qytetarët kanë vetëm një adresë, Nismën Socialdemokrate

Kandidati për deputet, Dardan Krasniqi po vazhdon takimet me qytetarët në prag të zgjedhjeve të përgjithshme të jashtëzakonshme të cilat do të mbahen ...
“Nëse ishe rrehë me Vuçiqin, kush kish me fitu?”, pyetja e qytetarit që e zuri në befasi Haradinajn

“Nëse ishe rrehë me Vuçiqin, kush kish me fitu?”, pyetja e qytetarit që e zuri në befasi Haradinajn

Kandidati për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj sot ka bashkëbiseduar me qytetarët, duke iu përgjigjur pyetjeve online që ata ia k ...
Mustafi i hapur për t’u larguar nga Arsenali

Mustafi i hapur për t’u larguar nga Arsenali

Mustafi do të mirëpriste oferta nga Gjermania. Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi, e ka pranuar se situata nuk është aspak e mirë në ...
Fotografia të cilën Tayna shumë shpejtë e fshiu nga Instagrami

Fotografia të cilën Tayna shumë shpejtë e fshiu nga Instagrami

Këtë fotografi Tayna e fshiu shpejtë nga Instagrami. Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA. Menaxher ...
1 2 3 2,860 10 / 28593 POSTS