1 2 3 3,119 10 / 31187 POSTS
Reagon Werderi: “Askush nuk na ka kontaktuar për Rashicën”

Reagon Werderi: “Askush nuk na ka kontaktuar për Rashicën”

S’ka oferta e as kontakte mes klubeve për Rashicën. Milot Rashica është një ndër lojtarët më të përmendur në Gjermani, për të cilin flitet se mund ...
“Çadrat distancë 3.5 metra” Si do të bëhet plazhi në Shqipëri, nesër publikohen protokollet anti-Covid

“Çadrat distancë 3.5 metra” Si do të bëhet plazhi në Shqipëri, nesër publikohen protokollet anti-Covid

Nesër qeveria shqiptarë do të publikojë për herë të parë protokollet e sigurisë (ndaj Covid) për plazhet e vendit. Lajmin e ka përcjellë këtë të en ...
Deklarohet Richard Grenell: Të gjithë duhet ta respektojnë vendimin e Gjykatës, pres të punoj me Qeverinë e re

Deklarohet Richard Grenell: Të gjithë duhet ta respektojnë vendimin e Gjykatës, pres të punoj me Qeverinë e re

Richard Grenell, i dërguari i posaçëm i presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun Kosovë-Serbi, ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese ...
Kryedeputeti i LDK’së: Besoj se para të hënës mbahet seanca për Qeverinë Hoti

Kryedeputeti i LDK’së: Besoj se para të hënës mbahet seanca për Qeverinë Hoti

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka thënë se vendimi i Gjykatës Kushtetuese, që erdhi në përfundim se dekret ...
Reagon Kryeministri në ardhje: Është koha të bashkohemi për vendin

Reagon Kryeministri në ardhje: Është koha të bashkohemi për vendin

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryeministër të ri të vendit, Avdullah Hoti, ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese rreth dekr ...
Edhe Agim Veliu reagon pas vendimit të Kushtetueses

Edhe Agim Veliu reagon pas vendimit të Kushtetueses

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese rreth dekretit të presidentit të vendit, Has ...
Çudi, Vildanja shfaqet e veshur

Çudi, Vildanja shfaqet e veshur

Modelja kosovare Vildane Zeneli është paraqitur pas një kohe të gjatë me disa foto në Instagram Vildane Zeneli nuk është shumë aktive në rrjete ...
Haradinaj: Sa më shpejt të formohet Qeveria Hoti

Haradinaj: Sa më shpejt të formohet Qeveria Hoti

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese rreth dekretit të presidentit të vendi ...
Mustafa: Aktgjykimi i sotëm i Gjykatës Kushtetuese dëshmon se shteti i Kosovës dhe drejtësia po funksionon

Mustafa: Aktgjykimi i sotëm i Gjykatës Kushtetuese dëshmon se shteti i Kosovës dhe drejtësia po funksionon

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese rreth dekretit të presidentit të vendit, Hashi ...
Limaj: Gjykata i dha fund dilemës nëse Kuvendi ka të drejtë të zgjedhë një qeveri tjetër nga partia e dytë

Limaj: Gjykata i dha fund dilemës nëse Kuvendi ka të drejtë të zgjedhë një qeveri tjetër nga partia e dytë

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për çështjen e mandatarit për formimin e qeverisë. ...
1 2 3 3,119 10 / 31187 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19