2po2 duet me Unikkatil? Kështu qëndron e vërteta

2po2 duet me Unikkatil? Kështu qëndron e vërteta

Reperi Besnik Canolli i njohur për publikun si 2po2, për vite me radhë vazhdon të sjellë hite të reja.

Së fundi, ai ka qenë i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu për më të rejat rreth tij, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë kanë qarkulluar thashetheme se 2po2 po vjen në duet me reperin Unikkatil dhe Don Phenom.

Për “Mirage”, Besniku zbuloi nëse vërtet po sjell duet me këta dy reperë, ndërsa përgjigjen e tij mund ta ndiqni nga minuta 2:30.

 

COMMENTS